Orientální zeštíhlující procedura

Hlavní stránka » Masáže » Orientální zeštíhlující procedura

Procedura, při níž se aktivuje lymfatický systém, tudíž má blahodárný vliv na celulitidu a problémové partie vzniklé nerovnoměrným ukládáním tukových buněk.

Po prokrvení pokožky speciální masážní rukavicí kessa následuje zábal z černého mýdla s rozmarýnem. Jelikož černé mýdlo je opravdu jedinečné a je vyrobeno na bázi olivového oleje s éterickým eukalyptovým olejem nově se ukazují jeho účinky i při vyrovnávání a vyhlazování pokožky – máme na mysli celulitidu a strie.

Zábal spojuje účinky černého mýdla a rozmarýnu.

Rozmarýn má vliv na prokrvení pokožky, účinný je při bolestivosti svalů, při únavě, podporuje koncentraci, zahání úzkost, pomáhá při nachlazení, chřipce a revmatismu, nedokrvení končetin, brání vzniku jizev,normalizuje nízký KT, stimuluje srdeční činnost.

Po zábalu se pokožka ošetří zeštíhlujícím krémem, který byl vytvořený na základě speciálních orientálních ingrediencí. Zeštíhlující krém je určen nejen ženám, ale také mužům, které trápí nadměrné tukové polštářky, jež se usazují především v oblasti břicha a po stranách boků. Jeho speciální složení napomáhá redukovat těžce odbouratelné tukové tkáně v oblasti pasu, boků a bříška.

Samotný krém je sestavený speciálními ingrediencemi tak, že je jedinečný i v boji proti vráskám a celkovému stárnutí pleti. Mnohem více vyhlazená pokožka bývá patrná již po prvním použití, doporučuje se při odbourání celulitidy a zmírnění příznaků strií.